Stowarzyszenie

     Strona Główna
     Zarząd
     Członkowie
     Statut
     Sprawozdania
     OPP 1%
     Kontakt

Imprezy

     Aktualności
     Nasi Sponsorzy
     Relacje
     Prasa o nas
     Maratony
     Pływanie
     Canicross
     Narty
     Rzuć palenie
     Galeria
     Linki


licznik odwiedzin
920
od 28 marca 2006 r.



















II Rzeszowsko-Tarnobrzeska Pielgrzymka Biegowa - dzień 4 - 2007-08-09

Kobiety - dystans 10 km
1. Czybska Marta - Krościenko Wyżne - 30,13
2. Grabska Renata - Rzeszów - 35,53
3. Prymakowska Barbara - Tarnów - 38,23
4. Pietraszewska Marta - Żdżary - 40,04
5. Wacnik Jadwiga - Rzeszów - 40,25
6. Kret Krystyna - Boguchwała - 41,08

kategorie wiekowe
do 29 lat
1. Czubska Marta
2. Pietraszewska Marta
30-39 lat
1. Wacnik Jadwiga
powyżej 60 lat
1. Prymakowska Barbara

Mężczyźni - dystans 10 km
1. Dziuba Bogdan - Stalowa Wola - 24,57
2. Kramarz Edmund - Sanok - 25,17
3. Czyż Grzegorz - Bogumiłowice - 25,41
4. Zima Paweł - Lubatowa - 25,54
5. Cisło Grzegorz - Mielec - 26,48
6. Moździerz Paweł - Tarnów - 27,24
7. Niezgoda Marcin - Krosno - 27,59
8. Michalski Andrzej - Sanok - 28,54
9. Wiśniewski Jacek - Sandomierz - 29,46
9. Pyka Piotr - Dębica - 29,46
11. Samolewicz Janusz - Rzeszów - 29,49
12. Wicher Waldemar - Tarnobrzeg - 30,20
13. Chamera Wiesław - Lipa - 30,30
14. Barnaś Dariusz - Jaźwiny - 30,51
15. Stawarz Jerzy - Rzeszów - 30,52
16. Rembiasz Leszek - Nowy Sącz - 30,59
17. Kubik Józef - Ropczyce - 31,02
18. Drozd Wiesław - Będziemyśl - 31,26
19. Dziadura Zenon - Tarnobrzeg - 32,05
20. Wiśniewski Wojciech - Żabno - 32,29
21. Gdula Radosław - Tarnów - 32,36
22. Szymków Henryk - Rzeszów - 32,47
23. Piechociński Zbigniew - Baranów Sandomierski - 32,59
24. Wacnik Janusz - Rzeszów - 34,22
24. Niezgoda Antoni - Krosno - 34,22
26. Tabor Roman - Żarówka - 35,27
27. Latawiec Piotr - Rzeszów - 36,01
28. Karpiński Zdzisław - Tarnobrzeg - 39,57
29. Barszczewski Paweł - Tarnobrzeg - 41,06
30. Kret Adam - Boguchwała - wycofał się

kategorie wiekowe
do 29 lat
1. Zima Paweł
2. Niezgoda Marcin
3. Pyka Piotr
30-39 lat
1. Dziuba Bogdan
2. Kramarz Edmund
3. Cisło Grzegorz
4. Barnaś Dariusz
5. Wiśniewski Wojciech
6. Gdula Radosław
7. Tabor Roman
8. Barszczewski Paweł
40-49 lat
1. Czyż Grzegorz
2. Moździerz Paweł
3. Michalski Andrzej
4. Wiśniewski Jacek
5. Wicher Waldemar
6. Stawarz Jerzy
7. Kubik Józef
8. Wacnik Janusz
50-59 lat
1. Samolewicz Janusz
2. Chamera Wiesław
3. Rembiasz Leszek
4. Drozd Wiesław
5. Dziadura Zenon
6. Szymków Henryk
7. Piechociński Zbigniew
8. Latawiec Piotr
powyżej 60 lat
1. Niezgoda Antoni
2. Karpiński Zdzisław

Imprezy towarzyszące biegowi głównemu:
- bieg na 1000 m - szkoły podstawowe, zwyciężył Hubert Czyż - Bogumiłowice - czas 3,22
- bieg na 2000 m - gimnazjum, zwyciężył Radosław Kokoszka - Zdziarzec gm. Radomyśl Wielki - klub sportowy Sokół Mielec - czas 7,10

Organizatorem imprez biegowych było Ognisko TKKF Szarotka działające przy Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim.
































©2004 RESINET & ©2005 Ruch Dla Zdrowia