Stowarzyszenie

     Strona Główna
     Zarząd
     Członkowie
     Statut
     Sprawozdania
     OPP 1%
     Kontakt

Imprezy

     Aktualności
     Nasi Sponsorzy
     Relacje
     Prasa o nas
     Maratony
     Pływanie
     Canicross
     Narty
     Rzuć palenie
     Galeria
     Linki


licznik odwiedzin
2387
od 28 marca 2006 r.



















Biegaliśmy w Radomyślu Wielkim - 2005-08-18

Grupa Biegaczy z Rzeszowa - Renata Grabska, Joanna Mieczławska, Krystyna Kret, Janusz Samolewicz i Marek Gajewski - wzięli udział w 25. Ogólnopolskim Biegu im. Jacka Kozioła w Radomyślu Wielkim - 20 km Mężczyzn i 10 km Kobiet.
Renata i Joasia zdobyły nagrodę w swojej kategori wiekowej. Janusz poprawił swój rekord życiowy, a Krysia wystartowała po raz pierwszy w imprezie biegowej i nawet dobiegła!
Było miło i serdecznie. Prawie wszyscy dostali nagrody, a na wzmocnienie po biegu - kotleta schobowego z kapustą.

Wyniki biegu:

Kat. generalna - kobiety - 10 km
1. Czubska Katarzyna, Krosno - czas: 36,53
2. Czubska Marta, Krosno - czas: 37,05
3. Paczos Barbara, Mielec - czas: 37,40
4. Skomra Renata, Ropczyce - czas: 39,06
5. Buziak Paulina, Mielec - czas: 41,42
6. Renata Grabska, Rzeszów - czas: 45,06
7. Barbara Prymakowska, Tarnów - czas: 49,52
8. Jolanta Liścioch, Mielec - czas: 50,03
9. Joanna Mieczłowska, Rzeszów - czas: 53,51
10. Aneta Zych, Tarnobrzeg - czas: 55,56
11. Tamara Wiśniewska, Tarnobrzeg - czas: 1.05,23
11. Krystyna Kret, Rzeszów - czas: 1.05,23

Kat. generalna - mężczyźni - 20 km
1. Zima Paweł, Krosno - czas: 1.10,38
2. Będkowski Grzegorz, Tarnów - czas: 1.11,19
3. Czyż Grzegorz, Tarnów - czas: 1.11,39
4. Moździerz Paweł, Tarnów - czas: 1.14,10
5. Stroński Frańciszek, Kraków - czas: 1.15,16
6. Dariusz Barnaś, Jaźwiny - czas: 1.17,04
7. Adam Koś, Krosno - czas: 1.17,53
8. Janusz Samolewicz, Rzeszów - czas: 1.19,28
9. Lesław Zych, Tarnobrzeg - czas: 1.22,36
10. Robert Nalepka, Sanok - czas: 1.23,22
11. Jacek Wiśniewski, Tarnobrzeg - czas: 1.27,52
12. Waldemar Puzio, Dębica - czas: 1.28,35
12. Piotr Pyka, Dębica - czas: 1.28,35
14. Roman Tabor, Żarówka - czas: 1.32,19
15. Marek Gajewski, Rzeszów - czas: 1.33,43
16. Mieczysław Rojek, Nowa Dęba - czas: 1.37,46
17. Zdzisław Karpiński, Tarnobrzeg - czas: 1.47,12

Imprezą Towarzyszącą głównemu Biegowi były biegi o Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego dla dzieci i młodzieży na dystansach 1000m i 2000 m.

Organizatorem Biegu było Ognisko TKKF „Szarotka” działające przy Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyslu Wielkim.





©2004 RESINET & ©2005 Ruch Dla Zdrowia