Linki

licznik odwiedzin
940
od 28 marca 2006 r.

Wyniki Jubileuszowego X Jesiennego Międzynarodowego Wyścigu Psów Zaprzęgowych „O złoty but” - 2005-11-21

Prezentujemy wyniki Jubileuszowego X Jesiennego Międzynarodowego Wyścigu Psów Zaprzęgowych „O złoty but” - (PDF)

Biegi w drugim dniu zawodów, ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne, zostały przez organizatorów odwołane - stąd brak czasów zawodnikow z drugiego dnia. Mimo to prawie wszyscy zawodnicy wystartowali i zaliczyli tak trudną trasę na własną odpowiedzialność, a sędziowie mierzyli czas.
W zawodach brała udział członkini naszego stowarzyszenia - Krystyna Kret ze swoją Luną - w klasie SD (po namowie Andrzeja Ratymirskiego, organizatora I Zawodów Psich Zaprzęgów w Rzeszowie w Stadninie Koni w Zabajce), a także Aneta Bawelska (w klasie SD) i Krzysztof Radecki w klasie SM - członkowie Stowarzyszenia NOME w Rzeszowie.
Gratulujemy koleżance Marzenie Rzeszótko z Kubu Sokół, która zajęła 3 miejsce w klasie SD, a która była również uczestnikiem I Międzynarodowego Maratonu Rzeszowskiego w czerwcu tego roku, gdzie zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a organizatorom - na ręce Jurka Prochala - składamy serdeczne podziękowanie za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy.

Media o X edycji „Złotego buta” (Dziennik Polski wyd. Oświęcim 10-11-2005)