Stowarzyszenie

     Strona Główna
     Zarząd
     Członkowie
     Statut
     Sprawozdania
     OPP 1%
     Kontakt

Imprezy

     Aktualności
     Nasi Sponsorzy
     Relacje
     Prasa o nas
     Maratony
     Pływanie
     Canicross
     Narty
     Rzuć palenie
     Galeria
     Linki


licznik odwiedzin
2283
od 28 marca 2006 r.



















I Międzynarodowy Półmaraton Rzeszowski


Regulamin

  • Regulamin I Międzynarodowego Półmaratonu Rzeszowskiego (PDF)
  • Regulamin I Międzynarodowego Półmaratonu Rzeszowskiego dla osób niepełnosprawnych na wózkach (PDF)

Konkurencje i przebieg

  • bieg główny - Półmaraton - na dystansie 21 km 97 m
  • półmaraton dla niepełnosprawnych - na dystansie 21km 97 m dla zawodników niepełnosprawnych na wózkach sportowych
  • wyścig 3,5 km dla niepełnosprawnych - dla zawodników na wózkach aktywnych
  • bieg dla dzieci do lat 10 - na dystansie ok. 500 m
  • bieg dla młodzieży do lat 15 - na dystansie ok. 1000 m
  • mini półmaraton - na dystansie 2 km 100 m dla pozostałych zawodników
    Zachęcamy do udziału rodzinnego

Wyniki

  • Wyniki OPEN (PDF)
  • Wyniki grupowe (PDF)
  • Wyniki Półmaratonu Osób Niepełnosprawnych (PDF)

Kobiety:

  1. Zatorska Izabela - Polska Głowienka - 01:17:38.6
  2. Szyjka Beata - Polska Racibórz - 01:17:41.8
  3. Kotovska Olga - Ukraina Kiev - 01:18:23.8
  4. Dederko Ewa - Polska Częstochowa - 01:18:59.2
  5. Brych-Pająk Ewa - Polska Częstochowa - 01:19:17.3
  6. Maj Maria - Polska Wejherowo - 01:21:39.4
  7. Brandys Renata - Polska Sędziszów Młp. - 01:28:24.3
  8. Żyłka Anita - Polska Sanok - 01:28:46.6
  9. Putsylo Oksana - Ukraina Chevronograd - 01:30:53.5
  10. Zatorska Danuta - Polska Ropczyce - 01:37:18.6
  11. Grabska Renata - Polska Rzeszów - 01:41:07.6
  12. Gładysz Agata - Polska Warszawa - 01:43:53.3
  13. Kuś Agnieszka - Polska Kraków - 01:50:11.6
  14. Rzeszótko Marzena - Polska Bielsko-Biała - 01:51:39.0
  15. Masłocha Kazimiera - Polska Kraków - 01:52:40.8
  16. Krawczyk Agnieszka - Polska Łódź - 01:53:05.6
  17. Turosz Zofia - Polska Żołynia - 01:58:24.1
  18. Domaradzka Małgorzata - Polska Rzeszów - 02:04:31.0
  19. Mieczławska Joanna - Polska Łąka - 02:06:05.9
  20. Stochel Teresa - Polska Kraków - 02:07:32.2
  21. Banaś Ewa - Polska Katowice - 02:12:11.1
  22. Buda Małgorzata - Polska Niechobrz - 02:15:38.1
  23. Twardochleb Barbara - Polska Oława - DNF

Mężczyźni:

  1. Sowa Arkadiusz - Polska Dąbrowa Gór. - 01:07:17.9
  2. Kasprzyk Jacek - Polska Kraków - 01:07:51.8
  3. Fisłovicz Siergiej - Ukraina - 01:07:52.4
  4. Arbet Roman - Słowacja Previdza - 01:09:02.7
  5. Pomynchuk Oleksiy - Ukraina - 01:12:51.6
  6. Dziuba Bogdan - Polska Jaskowice - 01:13:27.6
  7. Czyż Grzegorz - Polska Bogumiłowice - 01:13:33.6
  8. Kowal Piotr - Polska Rzeszów - 01:14:18.2
  9. Jamioł Michał - Polska Kielce - 01:15:01.2
  10. Zawiliński Mikołaj - Polska Kielce - 01:15:02.3
  11. Okoń Krzysztof - Polska Zamość - 01:15:10.0
  12. Preisner Robert - Polska Przemyśl - 01:15:26.8
  13. Listopad Dariusz - Polska Lublin - 01:15:47.5
  14. Stefański Marian - Polska Ruda Śląska - 01:17:22.2
  15. Balichev Oleksandr - Ukraina Lwów - 01:17:27.4
  16. Złotek Grzegorz - Polska Rzeszów - 01:17:41.8
  17. Krzemień Rafał - Polska Kraków - 01:17:46.1
  18. Dryps Ryszard - Polska Lezajsk - 01:18:01.9
  19. Radosz Mariusz - Polska Wilczyce - 01:18:16.8
  20. Pindel Piotr - Polska Ruda Śląska - 01:18:22.5
  21. Murat Jan - Polska Puławy - 01:18:42.6
  22. Kamola Kazimierz - Polska Puławy - 01:19:47.3
  23. Byczek Stanisław - Polska Dystans - 01:20:29.5
  24. Kubik Krzysztof - Polska Ropczyce - 01:20:56.6
  25. Ożdżyński Grzegorz - Polska Kraków - 01:21:20.4
  26. Majkut Andrzej - Polska Tarnobrzeg - 01:21:40.4
  27. Miduch Ryszard - Polska Puławy - 01:21:46.8
  28. Kosowski Janusz - Polska Olsztyn - 01:22:01.1
  29. Samolewicz Janusz - Polska Rzeszów - 01:22:14.8
  30. Jaroch Leszek - Polska Przemyśl - 01:22:35.0
  31. Fedak Grzegorz - Polska Sanok - 01:22:55.9
  32. Rachwał Jacek - Polska Trzyciąż - 01:23:03.0
  33. Wiśniewski Jacek - Polska Sandomierz - 01:23:14.3
  34. Walaszczyk Wojciech - Polska Jasło - 01:23:26.2
  35. Toborek Jan - Polska Włoszczowa - 01:23:27.9
  36. Chamera Wiesław - Lipa - 01:24:37.9
  37. Zych Lesław - Polska Samborzec - 01:24:57.6
  38. Grycz Mirosław - Polska Kraków - 01:25:25.1
  39. Lemancewicz Jan - Polska Giżycko - 01:25:47.5
  40. Rzoda Józef - Polska Ruda Śląska - 01:25:48.4
  41. Rutkowski Zygmunt - Polska Nowa Dęba - 01:26:34.4
  42. Cetnarowicz Roman - Polska Gorlice - 01:27:06.2
  43. Jakubik August - Polska Ruda Śląska - 01:27:44.1
  44. Dybikowski Mikołaj - Polska Łomża - 01:27:51.8
  45. Opioła Jan - Polska Tarnobrzeg - 01:27:54.4
  46. Pałys Marek - Polska Przemyśl - 01:28:12.0
  47. Dziadura Zenon - Polska Tarnobrzeg - 01:28:14.5
  48. Żońca Artur - Polska Kielce - 01:28:29.2
  49. Kaczanowski Tomasz - Polska Kraków - 01:29:07.2
  50. Kowalczyk Zbigniew - Polska Kielce - 01:29:19.3
  51. Leśniewski Andrzej - Polska Zwoleń - 01:29:45.0
  52. Karwowski Jarosław - Polska Przyszowice - 01:30:16.0
  53. Macioł Andrzej - Polska Kraków - 01:30:51.3
  54. Rąpała Krzysztof - Polska Kraków - 01:31:06.0
  55. Klimasz Józef - Polska Rzeszów - 01:31:07.4
  56. Neumann Jerzy - Polska Swarzędz - 01:31:22.5
  57. Szymków Henryk - Polska Rzeszów - 01:31:23.2
  58. Dybaś Jacek - Polska Gorlice - 01:31:38.0
  59. Głód Tomasz - Polska Bochnia - 01:32:05.8
  60. Jurek Zbigniew - Polska Zwoleń - 01:32:25.2
  61. Guzik Bogdan - Polska Głowienka - 01:32:37.7
  62. Ćwiertnia Krzysztof - Polska Mielec - 01:32:45.4
  63. Bulka Artur - Polska Kraków - 01:32:58.4
  64. Zapart Grzegorz - Polska Kraków - 01:33:16.1
  65. Stawski Jerzy - Polska Toruń - 01:33:32.7
  66. Paryś Piotr - Polska Dębowiec - 01:33:57.7
  67. Kowalski Przemysław - Polska Rzeszów - 01:34:03.2
  68. Jurek Stanisław - Polska Ruda Śląska - 01:34:26.1
  69. Marszałkowski - Zbigniew Polska Wodzisław Sląski - 01:34:31.0
  70. Grabka Stanisław - Polska Kraków - 01:34:32.1
  71. Andrychowicz Mieczysław - Polska Stalowa-Wola - 01:34:48.5
  72. Styś Leszek - Polska Krasne - 01:35:06.4
  73. Grzybała Andrzej - Polska Łomża - 01:35:50.4
  74. Siudek Kazimierz - Polska Kraków - 01:35:58.7
  75. Rzeszótko Leszek - Polska Bielsko-Biała - 01:36:14.2
  76. Chlebda Andrzej - Polska Kraków - 01:36:52.3
  77. Jamro Leopold - Polska Gorlice - 01:36:59.6
  78. Gielar Marian - Polska Sanok - 01:37:00.6
  79. Bartosiewicz Bartłomiej - Polska Lesko - 01:37:10.8
  80. Niezgoda Antoni - Polska Krosno - 01:37:19.8
  81. Wcisło Stanisław - Polska Kraków - 01:37:52.9
  82. Włodarkiewicz Damian - Polska Katowice - 01:37:56.7
  83. Grzeszczuk Waldemar - Polska Łódź - 01:38:06.8
  84. Zep Zbigniew - Polska Skarżysko-Kamienna - 01:38:17.0
  85. Kijanka Artur - Polska Kraków - 01:38:39.9
  86. Purchla Jan - Polska Kraków - 01:39:05.7
  87. Szkatuła Henryk - Polska Wodzisław Sląski - 01:39:08.1
  88. Piskor Lech - Polska Elbląg - 01:39:10.6
  89. Kazimierski Zbigniew - Polska Toruń - 01:39:24.4
  90. Purzycki Jan - Polska Puławy - 01:39:41.1
  91. Kuraś Krzysztof - Polska Kraków - 01:39:45.6
  92. Stylski Marian - Polska Sandomierz - 01:39:49.3
  93. Walaszczyk Andrzej - Polska Jasło - 01:40:15.6
  94. Bargiel Marek - Polska Klimontów - 01:40:32.3
  95. Tomaszewski Andrzej - Polska Mszana - 01:40:36.3
  96. Zabielski Waldemar - Polska Biecz - 01:40:45.0
  97. Ciba Jerzy - Polska Poznań - 01:42:06.4
  98. Knurek Łukasz - Polska Jasionów - 01:42:18.7
  99. Puzio Waldemar - Polska Dębica - 01:42:28.6
  100. Rut Stanisław - Polska Rzeszów - 01:42:51.7
  101. Bucholc Jerzy - Polska Warszawa - 01:42:53.6
  102. Podobiński Dawid - Polska Gorlice - 01:42:55.6
  103. Tomecko Jozef - Słowacja Presov - 01:43:22.0
  104. Korab Robert - Polska Rzeszów - 01:43:28.0
  105. Fiega Ryszard - Polska Gorlice - 01:43:37.7
  106. Orłowski Sławomir - Polska Toruń - 01:43:55.6
  107. Wrona Mieczysław - Polska Chorzów - 01:44:10.4
  108. Solarz Jan - Polska Kuźmina - 01:45:05.9
  109. Gąsiorek Wojciech - Polska Bielsko-Biała - 01:45:18.7
  110. Mochnacki Jan - Słowacja Bardejów - 01:45:26.7
  111. Zagórski Krzesztof - Polska Gorlice - 01:45:33.3
  112. Magda Kazimierz - Polska Kraków - 01:45:34.5
  113. Majewski Jan - Polska Toruń - 01:45:56.6
  114. Szade Krzysztof - Polska Suwałki - 01:46:57.3
  115. Sławek Kazimierz - Polska Tarnobrzeg - 01:47:53.3
  116. Brzozowski Henryk - Polska Stalowa Wola - 01:48:05.4
  117. Szajda Adam - Polska Tarnobrzeg - 01:48:16.0
  118. Bąk Adam - Polska Kielce - 01:48:43.7
  119. Surman Wojciech - Polska Kraków - 01:49:03.4
  120. Maras Ladislav - Słowacja Presov - 01:49:26.0
  121. Armatis Krzysztof - Polska Kraków - 01:50:12.1
  122. Staroniewicz Janusz - Polska Rabka - 01:50:38.1
  123. Ćorowćak Lubomir - Słowacja Presow - 01:51:03.8
  124. Perdion Paweł - Polska Wrocław - 01:51:17.8
  125. Szymacha Marcin - Polska Kraków - 01:51:18.6
  126. Gajdek Mirosław - Polska Zaczernie - 01:51:36.6
  127. Czech Albin - Polska Stalowa Wola - 01:52:17.0
  128. Karpiński Zdzisław - Polska Tarnobrzeg - 01:52:35.3
  129. Żukowski Piotr - Polska Warszawa - 01:52:53.2
  130. Kufel Piotr - Polska Łodygowice - 01:53:21.5
  131. Stanuch Stanisław - Polska Kraków - 01:54:01.3
  132. Kubik Józef - Polska Sędziszów Młp. - 01:54:26.3
  133. Cetnarowicz Czesław - Polska Gorlice - 01:54:54.4
  134. Wicher Waldemar - Polska Tarnobrzeg - 01:55:42.2
  135. Kielar Daniel - Polska Krzemienica - 01:55:54.3
  136. Zając Ireneusz - Polska Biecz - 01:56:05.7
  137. Bielak Paweł - Polska Mielec - 01:57:37.7
  138. Graczyk Roman - Polska Ściejowice - 01:57:54.4
  139. Mentel Zbigniew - Polska Kraków - 01:59:09.6
  140. Stachow Jan - Polska Kraków - 01:59:23.5
  141. Mrożek Andrzej - Polska - 02:00:07.4
  142. Gwarda Henryk - Polska Lublin - 02:00:07.9
  143. Łopucki Bartosz - Polska Stalowa Wola - 02:00:12.6
  144. Janas Paweł - Polska Kraków - 02:01:32.0
  145. Banaś Janusz - Polska Katowice - 02:12:12.0
  146. Granda Kazimierz - Polska Jasło - 02:16:21.4
  147. Sołomianko Stefan - Polska Białystok - 02:18:40.2
  148. Piasecki Piotr - Polska Piaseczno - 02:19:06.9
  149. Litwiński Daniel - Polska Piaseczno - 02:21:47.1
  150. Mroziński Andrzej - Polska Tarnobrzeg - 02:26:58.1
  151. Głąbowicz Ryszard - Polska Tarnowiec - 02:28:52.9
  152. Polak Łukasz - Polska Rzeszów - DNF
  153. Gryniewicz Czesław - Polska Bielsko-Biała - DNF
  154. Łuczyński Michał - Polska Kielce - DNF


©2004 RESINET & ©2005 Ruch Dla Zdrowia